Rozstrzygnięcie „konkursu na najładniejszą wystawę lub dekorację świąteczno-noworoczną”

W dniu 16 stycznia 2006 roku, o godz. 14.00 odbyło się posiedzenie Komisji Konkursowej w ramach „konkursu na najładniejszą wystawę lub dekorację świąteczno-noworoczną” instytucji i posesji na terenie powiatu chrzanowskiego w roku 2005/2006 o tematyce związanej ze Świętami Bożego Narodzenia lub Nowym Rokiem.

W konkursie udział wzięło 6 prywatnych posesji i 3 instytucje z terenu powiatu chrzanowskiego. Wszystkie zgłoszenia zostały złożone zgodnie z wymogami konkursu. Zgłoszenia oceniano w dwóch kategoriach:

• instytucje
  • posesje prywatne

Zwycięzcą w kategorii instytucji został  Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Chrzanowie za dekorację świąteczno-noworoczną rynku w Chrzanowie.

W kategorii posesji prywatnych zostały wyłonione dwa I równoległe miejsca:

1. Dorota i Maciej Dominikowie zamieszkali w Dulowej
  2. Maria Kępka zamieszkała w Trzebini

Rozdanie nagród odbędzie się 25 stycznia 2006 roku o godzinie 9.00 w Starostwie Powiatowym w Chrzanowie.

Wszystkim, którzy wzięli udział w konkursie składamy serdeczne podziękowania.