Spotkanie z Wicemarszałkiem Województwa Małopolskiego

29 marca 2006 r. w godzinach popołudniowych odbyło się w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Chrzanowie spotkanie z Witoldem Śmiałkiem, Wciemarszałkiem Województwa Małopolskiego.

Spotkanie z Wicemarszałkiem Województwa Małopolskiego

W spotkaniu udział wzięli m.in. członkowie Zarządu Powiatu, przedstawiciele samorządów gminnych oraz instytucji zrzeszających lokalny biznes. Wicemarszałek przedstawił pokrótce możliwości i zasady pozyskiwania środków zewnętrzych oraz planowaną ich alokację w latach 2007-2013. Rozmawiano również o problemach i bolączkach mieszkańców powiatu chrzanowskiego. Starosta Chrzanowski, Kazimierz Boroń dokonał swoistego podsumowania lokalnych potrzeb prosząc jednocześnie o wsparcie ze strony Zarządu Województwa.