Targi Przedsiębiorczości i Pracy Małopolski Zachodniej

Dnia 2 czerwca 2006 r. podczas obchodów Dni Chrzanowa na płycie Placu Tysiąclecia w Chrzanowie odbędą się Targi Przedsiębiorczości i Pracy Małopolski Zachodniej.

Targi Przedsiębiorczości i Pracy Małopolski Zachodniej

Celem imprezy jest wypromowanie przedsiębiorców   Małopolski Zachodniej. Targi to przedsięwzięcie  bogate w liczne atrakcje jak: promocja produktów lokalnych, przemysłowych, rękodzielniczych i potraw regionalnych, występy zespołów i Kół Gospodyń Wiejskich z terenu powiatu chrzanowskiego, olkuskiego oraz oświęcimskiego. To także okazja do wykreowanie Produktu Lokalnego Małopolski Zachodniej oraz możliwość dla poszukujących pracy do zapoznania się z  ofertami firm i zakładów pracy z tej części województwa.

Organizatorami przedsięwzięcia jest Starostwo Powiatowe w Chrzanowie, Powiatowy Urząd Pracy w Chrzanowie we współpracy ze starostwami olkuskim i oświęcimskim, gminami małopolski zachodniej, Powiatowymi Urzędami Pracy w Olkuszu i Oświęcimiu, Zrzeszeniem Przedsiębiorców Ziemi Chrzanowskiej oraz Agencją Rozwoju Małopolski Zachodniej S.A., patronat medialny objął Tygodnik Ziemi Chrzanowskiej "Przełom".