UWAGA !

Jest już ustalony termin naboru wniosków o przyznanie stypendium z Europejskiego Funduszu Społecznego.
UWAGA !

Nabór wniosków na stypendia w ramach wyrównywania szans edukacyjnych dla uczniów wszystkich klas  szkół ponadgimnazjalnych Powiatu Chrzanowskiego przeprowadzony będzie w dniach od 13września do 29 września 2006 r.
Miejscem składania wniosków są szkoły, do których uczęszczają uczniowie ubiegający się o stypendia lub Wydziale Promocji Rozwoju Starostwa Powiatowego w Chrzanowie
Wnioski będzie można pobrać w szkołach:

• I Liceum Ogólnokształcącym w Trzebini
  • I Liceum Ogólnokształcącym w Chrzanowie
  • II Liceum Ogólnokształcącym w Chrzanowie
  • Powiatowe Centrum Edukacyjne w Chrzanowie
  • Zespole Szkół Ekonomiczno-Chemicznych w Trzebini
  • Zespole Szkół Mechaniczno-Elektrycznych w Trzebini
  • Zespole Szkół w Libiążu

oraz ze strony internetowej Powiatu Chrzanowskiego i w Wydziale Promocji i Rozwoju Starostwa Powiatowego w Chrzanowie.

Uchwała nr 247/142/2006 Zarządu Powiatu Chrzanowskiego z dnia 12 września 2006 r. w sprawie: określenia terminu i miejsca składania wniosków o stypendium na wyrównywanie szans edukacyjnych dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych Powiatu Chrzanowskiego w roku szkolnym 2006/2007.

Dokumenty do pobrania:

Nabór wniosków na stypendia w ramach wyrównywania szans edukacyjnych dla studentów szkół wyższych przeprowadzony będzie w dniach od 2 października do 31 października 2006 r.

Zmiany dotyczące pobierania i wypełniania wniosków o przyznanie stypendium.

„Wniosek o przyznanie stypendium w ramach programu „Wyrównywanie szans edukacyjnych poprzez programy stypendialne” Zintegrowanego Programu Operacyjnego Rozwoju Regionalnego finansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego i budżetu państwa” oraz „Oświadczenie o dochodach rodziny lub osoby uczącej oraz studenta samodzielnego finansowo, uzyskanych w 2005 roku” należy wypełnić na stronie internetowej programu pod adresem:

www.studenci.powiat.krakow.pl

Wypełniony formularz wraz z załącznikami należy składać w Wydziale Promocji i Rozwoju Starostwa Powiatowego w Chrzanowie, ul. Partyzantów 2, 32-500 Chrzanów.

Osoby nie mające dostępu do Internetu mogą wypełnić wniosek w Wydziale Promocji i Rozwoju Starostwa Powiatowego w Chrzanowie III piętro, pok. 307.

Uchwała nr 247/143/2006 Zarządu Powiatu Chrzanowskiego z dnia 12 września2006 r. w sprawie: określenia terminu i miejsca składania wniosków o stypendium na wyrównywanie szans edukacyjnych dla studentów szkół wyższych, zamieszkałych na terenie Powiatu Chrzanowskiego w roku akademickim 2006/2007.

Dokumenty do pobrania: