Siedziba Powiatowego Urzędu Pracy na miarę XXI wieku

9 marca 2007 miało miejsce uroczyste otwarcie nowej siedziby Powiatowego Urzędu Pracy, który obecnie mieści się na ulicy Słowackiego 8 w Chrzanowie.
Siedziba Powiatowego Urzędu Pracy na miarę XXI wieku

Wstęgę przecinali Wojewoda Małopolski Maciej Klima, Starosta Chrzanowski Janusz Szczęśniak oraz Dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Chrzanowie, Barbara Babijczuk. Budynek został poświęcony przez  ks. Romana Sławeńskiego, Proboszcza Parafii Rzymskokatolickiej p.w. Św. Mikołaja w Chrzanowie, a w uroczystościach udział wzięli przedstawiciele lokalnego samorządu, przedsiębiorców, instytucji okołobiznesowych oraz pracownicy Urzędu. Dogodna lokalizacja, nowoczesne wnętrze oraz wyposażenie dają obecnie możliwość sprawnej obsługi petentów i poszerzenia zakresu usług np. o stałą współpracę z przedsiębiorcami.

Zmianie uległy również numery telefonów Powiatowego Urzędu Pracy
Centrala: 032 75 33 800