Targi Edukacyjne 2007

16 marca w budynku chrzanowskiego MOKSiR-u odbyły się V Powiatowe Targi Edukacyjne. Ofertę edukacyjną przedstawiły szkoły ponadgimnazjalne, prowadzone przez powiat chrzanowski oraz niepubliczne, prowadzone przez Towarzystwo Oświatowe Ziemi Chrzanowskiej i Katolickie Stowarzyszenie Wychowawców w Libiążu.
Targi Edukacyjne 2007
W czasie Targów gimnazjaliści mogli zapoznać się z oferowanymi przez szkoły kierunkami kształcenia, porozmawiać z nauczycielami, a przede wszystkim uczniami szkół ponadgimnazjalnych, którzy z wielkim zaangażowaniem zachęcali młodych kolegów do podjęcia od września nauki w ich szkole. Swoje stoiska miały również poradnie psychologiczno-pedagogiczne z Chrzanowa i Trzebini, Młodzieżowy Dom Kultury oraz Międzyszkolny Ośrodek Sportowy.