Targi, targi i po targach

Udział w 17 Krakowskich targach Turystycznych był dla Powiatu Chrzanowskiego bardzo pomyślny. Nasze stoisko od piątku do niedzieli gromadziło tłumy zainteresowanych. Powodzeniem cieszyły się materiały promocyjne wszystkich gmin, a hasło „Weekend w Powiecie Chrzanowskim” okazało się strzałem w przysłowiową dziesiątkę.
Targi, targi i po targach

Atrakcyjność stoiska podnieśli Państwo Zofia i Edward Góreccy, którzy swoją ekspozycją oraz pokazem rzeźby w drewnie zainteresowali niemalże wszystkich uczestników. Animuszu dodały Koła Gospodyń Wiejskich „Luszowianki” oraz „Młoszowianki”, które śpiewem i poczęstunkiem przyciągały nie tylko zwiedzających, ale również sąsiednich wystawców.
Punktem kulminacyjnym był poczęstunek przygotowany przez Restaurację „Stare Mury” z Chrzanowa. Przygotowane przez nich Ziemniaki po cabańsku ściągnęły do naszego stoiska absolutnie wszystkich. Temu zapachowi po prostu nie można się oprzeć…
Stoisko powiatu było jednym z najbardziej atrakcyjnych na tegorocznych targach turystycznych w Krakowie.
Wszystkim, którzy nas odwiedzili, serdecznie dziękujemy i zapraszamy do udziału
w przyszłym roku.