V miejsce drużyny samorządowców

Ciężkie boje, dynamiczna, ostra gra, ból zmęczonych mięśni i grad bramek. Taki był finał "II Charytatywnego Branżowego Turnieju Halowej Piłki Nożnej” o Puchar Przewodniczącego Rady Miejskiej w Chrzanowie, który odbył się 5 stycznia w hali sportowej MOKSiR w Chrzanowie.

V miejsce drużyny samorządowców

Celem rozgrywek nie było tylko wyłonienie najlepszej drużyny, lecz przede wszystkim zebranie jak największej liczby pieniędzy, które przekazane zostały dla Fundacji Św. Brata Alberta w Chrzanowie. Zawodnikom udało się zebrać kwotę 610 zł, natomiast sprzęt RTV oraz przybory szkolne na rzecz fundacji przekazał Kredyt Bank.

Mimo, iż turniej był formą zabawy zawodnicy poszczególnych drużyn podeszli do niego z niezwykłą ambicją i zaangażowaniem. „Walka do upadłego” to termin, który najlepiej określa każdy rozegrany mecz.

W tej edycji turnieju drużynie samorządowców starczyło sił na zajęcie V miejsca. W pierwszym meczu udało nam się pokonać drużynę Fundacji Św. Brata Alberta 4:3. W drugim meczu mimo początkowego prowadzenia 2:0 ulegliśmy reprezentacji chrzanowskiej policji 3:2. Zadecydowała końcówka meczu, w której mimo ambicji po prostu zabrakło sił. Podobna sytuacja powtórzyła się w meczu z drużyną architektów.
W meczu o 5 miejsce z drużyną bankowców postawiliśmy na pressing rzucając do walki wszystkie siły i udało się wygrać 4:3.

Pierwsze miejsce zajęła drużyna nauczycieli wygrywając w finale z policją 1:0. W meczu o trzecie miejsce lepsi okazali się architekci pokonując KWK „Janina” 1:0.
Po zakończeniu rozgrywek wręczono pamiątkowe dyplomy i puchary. Były również wyróżnienia indywidualne. Najlepszym zawodnikiem wybrano Łukasza Motyla (policja), najlepszym bramkarzem Marcina Knapika (architekci) a korona króla strzelców przypadła Dariuszowi Bierońskiemu (nauczyciele). Najstarszym zawodnikiem turnieju wybrano Stanisława Malczewskiego (nauczyciele).

Drużyna samorządowców zagrała w składzie:
Grzegorz Jakubiak
Przemysław Deda