Konkurs na Najsmaczniejsze Ziemniaki po Cabańsku

Zarząd Powiatu w Chrzanowie zaprasza do udziału w „Konkursie na Najsmaczniejsze Ziemniaki po Cabańsku", który odbędzie się w dniu 12 września 2009 roku, w ramach Dnia Powiatu.

Konkurs na Najsmaczniejsze Ziemniaki po Cabańsku

Konkurs odbędzie się w godzinach 11.00 - 12.00, na placu przy Starostwie Powiatowym w Chrzanowie. Jest to kontynuacja przedsięwzięcia znanego pod nazwą Festiwal Ziemniaków po Cabańsku, którego celem jest promowanie tradycyjnej potrawy naszego regionu jako lokalnego przysmaku. W związku z powyższym serdecznie zapraszamy mieszkańców powiatu do wspólnego pieczenia ziemniaków. Będzie do wspaniała okazja do zaprezentowania potrawy według własnej receptury. Aby wziąć udział wystarczy przynieść garnek z przygotowanymi składnikami i wystartować w „Konkursie na Najsmaczniejsze Ziemniaki po Cabańsku". Organizator zapewnia miejsce do pieczenia oraz drewno, natomiast każdy z uczestników proszony jest o zabezpieczenie niezbędnego zaplecza do degustacji potrawy tj. talerze oraz sztućce. Komisja Konkursowa oceni przygotowane przez uczestników potrawy oraz wyłoni zwycięzców, dla których przewidziano atrakcyjne nagrody.

Formularz zgłoszeniowy uczestnictwa proszę przesłać do dnia 7 września 2009 roku na adres: Wydział Promocji i Funduszy Pozabudżetowych Starostwa Powiatowego w Chrzanowie, ul. Partyzantów 2, 32-500 Chrzanów, bądź mailem na adres promocja@powiat-chrzanowski.pl.

Szczegółowych informacji na temat konkursu udziela Wydział Promocji i Funduszy Pozabudżetowych Starostwa Powiatowego w Chrzanowie, osoba do kontaktu Pani Marta Starzycka, tel. 032/ 625 79 36, e-mail: promocja@powiat-chrzanowski.pl.

PLIKI DO POBRANIA:
Regulamin Konkursu