Uwaga Konkurs !!!!

Wydział Promocji i Funduszy Pozabudżetowych Starostwa Powiatowego w Chrzanowie oraz Firma MKM Hobby s.c. zapraszają do udziału w Konkursie,w którym nagrodą jest komplet monet z serii "8 Talarów Chrzanowskich"

Uwaga Konkurs !!!!

REGULAMIN

1. Organizatorem Konkursu jest Wydział Promocji i Funduszy Pozabudżetowych Starostwa Powiatowego w Chrzanowie oraz firma MKM Hobby s.c.
2. Do Konkursu przystąpić może przystąpić każdy, osoby niepełnoletnie muszą posiadać zgodę rodziców.
3. Nagrodą w Konkursie jest komplet monet z serii „8 Talarów Chrzanowskich", ufundowany przez firmę MKM Hobby s.c.
4. Aby wziąć udział w Konkursie należy prawidłowo odpowiedzieć na poniżej zamieszczone pytanie i przesłać odpowiedź na adres mailowy: promocja@powiat-chrzanowski.pl, w mailu koniecznie proszę podać: imię, nazwisko, adres oraz nr telefonu.
5. Dwie pierwsze osoby, które prześlą poprawną odpowiedź w dniu 06 listopada 2009 roku zdobywają nagrodę.
6. Laureaci Konkursu o wygranej zostaną poinformowani mailowo oraz telefonicznie.
7. Wyniki Konkursu zostaną również opublikowane na stronie internetowej www.powiat-chrzanowski.pl.
8. Osoby biorące udział w Konkursie Akceptują warunki Konkursu oraz wyrażają zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celach marketingowych zgodnie z wymogami Ustawy o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08. 1997 r.

Pytanie konkursowe:

Jakie gminy wchodzą w skład Powiatu Chrzanowskiego?