Szanowni Mieszkańcy Powiatu Chrzanowskiego

10 kwietnia 2010 roku przechodzi do historii naszego narodu jako data wyjątkowo tragiczna. Śmierć wielkiego syna narodu polskiego Pana Lecha Kaczyńskiego, Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej oraz 95 innych naszych rodaków wywołuje niezwykły żal i smutek oraz poczucie niepowetowanej straty. W tych trudnych chwilach bądźmy ze sobą razem.

Szanowni Mieszkańcy Powiatu Chrzanowskiego

Tragicznie zmarły Prezydent RP Lech Kaczyński

W poniedziałek, 12 kwietnia br. , o godz. 17.00 na Placu Tysiąclecia w Chrzanowie rozpocznie się polowa żałobna Msza Święta w intencji tych, którzy zginęli w katastrofie lotniczej pod Smoleńskiem. Przyjdźmy na nią licznie i oddajmy hołd tym, z których stratą tak trudno się pogodzić.

Z wyrazami szacunku

Przewodniczący Rady Powiatu    Wicestarosta Chrzanowski     Starosta Chrzanowski
    Andrzej Uryga                             Adam Potocki                         Janusz Szczęśniak