Kolejna emisja 8 Talarów Chrzanowskich

Już wkrótce „8 Talarów Chrzanowskich" z wizerunkiem Zespołu Pałacowo - Parkowego w Młoszowej.

Kolejna emisja 8 Talarów Chrzanowskich

Szanowni Państwo,

Już od 15 maja 2010 roku na terenie Powiatu Chrzanowskiego dystrybuowana będzie kolejna moneta z serii „8 talarów Chrzanowskich".
Tym razem promować będziemy Gminę Trzebinia, a na monecie znajdzie się wizerunek Zespołu Pałacowo -Parkowego w Młoszowej.
Celem kontynuacji przedsięwzięcia Powiat Chrzanowski podjął współpracę z Mennicą Śląską sp. z o.o., która jest producentem i dystrybutorem monet.

W obiegu pojawią się 2 typy monety
1. materiał: Nordic Gold , nakład 1500 sztuk., o średnicy 30,88 mm,
2. materiał: Alpaka, nakład 1500 sztuk, o średnicy 30,88 mm.

Szczegółowe informacje dotyczące emisji monet oraz punktów dystrybuujących Talary Chrzanowskie zamieszczane będą na stronie internetowej www.powiat-chrzanowski.pl oraz www.mennicaslaska.pl

Poniżej przedstawiamy projekty monet: