Roboty na Wodzińskiej i Sienkiewicza

Na czas wymiany nawierzchni ul. Wodzińskiej i Sienkiewicza w Chrzanowie w związku z realizacją kontraktu "Remont 22 obiektów mostowych" na A4 Katowice-Kraków, 3 listopada wprowadzono zmianę w organizacji ruchu i oznakowania.

Roboty na Wodzińskiej i Sienkiewicza

W 2009 roku powiat wybudował odcinek chodnika wzdłuż ul. Wodzińskiej w Chrzanowie

- Projekt organizacji ruchu wystawiono na czas około trzech tygodni, tym niemniej przewiduje się, że przy sprzyjającej pogodzie roboty będą trwać około 1 tygodnia - mówi Grzegorz Żuradzki, dyrektor Powiatowego Zarządu Dróg w Chrzanowie.
W związku z prowadzonymi robotami PZD prosi o nie parkowanie wzdłuż krawężnika przy ul. Sienkiewicza i Wodzińskiej.
Prace inwestycyjne prowadzi firma PAVIMENTAL Polska sp. z o

Schemat objazdów