Obradowali ostatni raz

Powinniśmy mieć poczucie dobrze spełnionego obowiązku - mówił do radnych i urzędników przewodniczący rady Andrzej Uryga podczas ostatniego posiedzenia Rady Powiatu Chrzanowskiego.

Obradowali ostatni raz

Rada Powiatu Chrzanowskiego

Radni mijającej kadencji ostatni raz obradowali 8 listopada. Podczas sesji dziękowali zarządowi, dyrektorom jednostek organizacyjnych powiatu oraz szefom wydziałów chrzanowskiego starostwa za współpracę. Podkreślali także jak ważna była dobra współpraca z gminami i województwem małopolskim.

- Jesteśmy wdzięczni za klimat, który udało się stworzyć w tej kadencji  - oświadczył Henryk Kędziora, przewodniczący Rady Miejskiej w Alwerni.

Podziękowania dla dyrektorów jednostek organizacyjnych i wydziałów starotwa

- To były dobre cztery lata dla naszych samorządów. Udało się połączyć gminy i powiat we wspólnym działaniu - ocenił wiceburmistrz Chrzanowa Stanisław Dusza.

Starosta Janusz Szczęśniak podkreślił także, że nie byłoby owocnej współpracy z gminami, gdyby nie zgoda w powiatowej radzie.

- Nie podzieliły nas opcje polityczne, a to najważniejsze  - przyznał starosta.

Kolejne posiedzenie nowej Rady Powiatu Chrzanowskiego odbędzie się po wyborach samorządowych, które już 21 listopada.