Zapraszamy na XXI Krakowski Salon Turystyczny

Impreza odbędzie się w dniach 8-9. 04 2011 r. Na Placu Szczepańskim w Galerii Sztuki Współczesnej „Bunkier Sztuki”. Oczywiście jak co roku nie zabraknie na nim stoiska Ziemi Chrzanowskiej reprezentującego powiat chrzanowski oraz gminy: Alwernia, Babice, Chrzanów, Libiąż, Trzebinia

Zapraszamy na XXI Krakowski Salon Turystyczny

Na naszym stoisku przewidziano liczne atrakcje dla odwiedzających.

W piątek 8 kwietni zapraszamy na degustację ciast upieczonych przez Panie z Koła Gospodyń Wiejskich z Bolęcina oraz gościnny występ Męskiej Grupy Śpiewaczej „Bolęcanie”.

W sobotę zapraszamy na degustację „Ziemniaków po Cabańsku” przygotowanych przez Restaurację „Stare Mury” z Chrzanowa oraz do udziału w loterii „Każdy los wygrywa”.

Dwór Zieleniewskich z Trzebini ufundował nocleg ze śniadaniem i kolacją dla dwóch osób na przełomie kwietnia i maja.

Targom towarzyszyć będzie szereg wykładów, prezentacji i szkoleń dotyczących branży turystycznej.

Więcej informacji o targach znajduje się na stronie www.kst.com.pl

Godziny otwarcia 21. Krakowskiego Salonu Turystycznego 2011

8 kwietnia 2011, piątek – 10:00 – 18:00

9 kwietnia 2011, sobota – 10:00 – 18:00