Targi turystyczne już za nami

Po raz kolejny stoisko powiatu chrzanowskiego cieszyło się dużym zainteresowaniem odwiedzających XXI Krakowski Salon Turystyczny, przyciągało wystrojem i kolorową aranżacją oraz atrakcjami kulinarno – artystycznymi.

Targi turystyczne już za nami

Impreza odbyła się tym razem w dniach 8-9. 04 2011 r. na Placu Szczepańskim w Galerii Sztuki Współczesnej „Bunkier Sztuki”.

W piątek 8 kwietnia goście mogli degustować ciasta upieczone przez Panie z Koła Gospodyń Wiejskich z Bolęcina, natomiast rozrywkę dla ucha zapewniała Męska Grupa Śpiewacza „Bolęcanie”. Ich popisy, w szczególności dobrze przyjmowana bolęcińska wersja „Jożina z bażin” bawiły wielu ludzi, bowiem panowie wędrowali po całym terenie targów.

W sobotę restauracja „Stare Mury” z Chrzanowa przygotowała wyśmienitą porcję „Ziemniaków po Cabańsku”, których zapach przyciągnął na nasze stoisko wielu smakoszy. Należy nadmienić, że doczekaliśmy się na targach stałych klientów, którzy co roku przychodzą właśnie dla ziemniaków.

Jak co roku zorganizowaliśmy loterię „Każdy los wygrywa”, na której można było zdobyć  gadżety, albumy i materiały promocyjno reklamowe.

Zarówno w piątek jak i w sobotę towarzyszyli nam Ojcowie Bernardyni, którzy prowadzili kwestę na rzecz odbudowy zniszczonego w pożarze Klasztoru w Alwerni.

Targom towarzyszył szereg wykładów, prezentacji i szkoleń dotyczących branży turystycznej.

Poniżej zamieszczamy galerię zdjęć z targów.