Inauguracja sezonu

Po długiej zimie miłośnicy turystyki i zabytkowej motoryzacji wyznaczyli sobie pierwsze w tym sezonie spotkanie w Chrzanowie. Spodziewanych jest ok. 30 samochodów z różnych epok.

Inauguracja sezonu

16 kwietnia od 10 do 11 planowany jest zjazd pod MOKSiR przy pl.Tysiąclecia w Chrzanowie.
Podczas zjazdu uczestnicy otrzymają materiały promocyjne Małopolskiej Organizacji Turystycznej i powiatu chrzanowskiego.
Później nastąpi zwiedzanie miasta a ostatnim punktem inauguracji sezonu będzie wizyta w Fabryce Lokomotyw "Fablok".
Jesienią automobilerzy zawitają ponownie do powiatu chrzanowskiego przy okazji I Eskapady Jurajskiej.