Budujemy sportową Polskę

Powiat chrzanowski przystąpił do programu promocji gmin i powiatów "budujemy Sportową Polskę” realizowanego przez Polski Klub Infrastruktury Sportowej.

Budujemy sportową Polskę

Celem programu "budujemy Sportową Polskę" jest promowanie miast, gmin i powiatów wspierających rozwój sportu,  tworzących bezpieczne i dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych obiekty sportowe i promujących zdrowy, aktywny  styl życia.

Samorządy dołączające do programu "budujemy Sportową Polskę" potwierdzają, że stawiają na rozwój nowoczesnej infrastruktury sportowej i rekreacyjnej,  wspierają sport dzieci i młodzieży,  wyrównują szanse,  aktywizują osoby niepełnosprawne i  upowszechniają kulturę fizyczną i zdrowy styl życia w społeczności lokalnej.
Więcej na stronie www.sportowapolska.eu

Czy wiesz, że…

Ponad 700 miast i gmin oraz powiatów z całej Polski przystąpiło do programu „budujemy Sportową Polskę”.