Zapraszamy na 22 Krakowski Salon Turystyczny

Na najbliższy piątek i sobotę zaplanowano 22 Krakowski Salon Turystyczny na Placu Szczepańskim w Galerii Sztuki Współczesnej „Bunkier Sztuki" w Krakowie.

Zapraszamy na 22 Krakowski Salon Turystyczny

fot. Podczas 21 Krakowskiego Salonu Turystycznego w 2011 roku

Zapraszamy do odwiedzenia jednego z sześćdziesięciu sześciu wystawców - stoiska ziemi chrzanowskiej reprezentowanego przez powiat chrzanowski oraz gminy: Alwernia, Libiąż i Trzebinia. Wśród licznych atrakcji przygotowanych przez wystawcę jest m.in. loteria „Każdy los wygrywa". Gadżety promocyjne będzie można wylosować w piątek o 13.00.

Targom towarzyszyć będzie szereg pokazów i prelekcji dotyczących branży turystycznej. Więcej informacji o targach znajduje się na stronie www.kst.com.pl

Godziny otwarcia 22. Krakowskiego Salonu Turystycznego 2012

30 marca (piątek) –godz. 10:00 – 18:00

31 marca (sobota) – godz. 10:00 – 18:00

Uwaga! Opłata za wstęp na KST wynosi 5 zł i obejmuje udział w całości wydarzenia (dwa dni).