Na rowerze z Krakowa do Trzebini

958 osób wzięło udział w Rekreacyjnym Rajdzie Rowerowym z Krakowa do Trzebini. Wśród uczestników rajdu rozlosowano siedem rowerów, które ufundowali: przewodniczący Rady Miasta Krakowa – Bogusław Kośmider, przewodniczący Rady Miasta Trzebini – Zdzisław Ścigaj, starosta chrzanowski – Adam Potocki, burmistrz Trzebini – Stanisław Szczurek, prezes zarządu Orlen Oil – Marian Ćwiertniak, sołtys Młoszowej – Bożena Adamczyk oraz dyrektor Rejonu Trzebinia spółki Transgór Mysłowice – Józef Tomasik.

Na rowerze z Krakowa do Trzebini

Rowery wylosowali: Adrian Dąbek, Lidia Bryndas, Sebastian Mastalski, Henryk Żok, Michał Zając, Wiktor Cyran i Arkadiusz Siemek. Ufundowane przez burmistrza Trzebini nagrody dla najstarszego i najmłodszego uczestnika rajdu otrzymali: Piotr Chomiak (najstarszy) i Szymon Pyziak (najmłodszy).

Wśród rajdowiczów rozlosowano również dodatkowe nagrody ufundowane przez dyrektora Tauron Wytwarzanie - Oddział Elektrownia Siersza w Trzebini Leszka Krzemienia, starostę chrzanowskiego Adama Potockiego oraz burmistrza Trzebini Stanisława Szczurka.

Rajd zorganizowały: Urząd Miasta w Trzebini we współpracy ze Starostwem Powiatowym w Chrzanowie, Trzebińskim Centrum Kultury, Komendą Hufca ZHP w Trzebini, Radą Dzielnicy VI Bronowice Miasta Krakowa, Sołtysem i Radą Sołecką Młoszowej, Oddziałem Krakowskim PTTK, Małopolskim Towarzystwem Krzewienia Kultury Fizycznej w Krakowie oraz Chrzanowskim Centrum Rowerowym „Autobike”.
Honorowy patronat nad imprezą objęli: przewodniczący Rady Miasta Krakowa – Bogusław Kośmider  i przewodniczący Rady Miasta w Trzebini Zdzisław Ścigaj.

(RS), źródło: www.trzebinia.pl