UWAGA - ŚRODKI FINANSOWE Z PFRON

Jesteś pracodawcą, mającym zamiar wyposażyć stanowisko pracy dla osoby niepełnosprawnej? Chcesz podjąć jako osoba niepełnosprawna własną działalność gospodarczą? To wsparcie jest dla Ciebie!!!

Powiatowy Urząd Pracy w Chrzanowie informuje, iż posiada środki finansowe z Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych przeznaczone na:

refundację kosztów wyposażenia stanowiska pracy dla skierowanej osoby niepełnosprawnej,podjęcie działalności gospodarczej przez osobę niepełnosprawną zarejestrowaną w w/w Urzędzie jako osoba bezrobotna lub poszukująca pracy nie pozostającą w zatrudnieniu.

Zainteresowanych pozyskaniem środków w ramach w/w programów, zapraszamy do zapoznania się z Regulaminem przyznawania środków PFRON na wyposażenie stanowiska pracy i na podjęcie działalności gospodarczej przez osobę niepełnosprawną oraz złożenie wniosku, którego druk znajduje się na stronie internetowej Powiatowego Urzędu Pracy w Chrzanowie, tj. www.pup-chrzanow.pl w zakładce Niepełnosprawni – dokumenty do pobrania.

Nabór wniosków trwa do dn. 17 sierpnia 2012 r.

Kontakt: tel. (32) 753 38 71 lub osobiście pok. 203 (II piętro) - Centrum Aktywizacji Zawodowej, Referat Rynku Pracy.