Na zawsze zostanie w naszej pamięci

30 marca 2013 roku w wieku 52 lat po długiej i ciężkiej chorobie odszedł Jerzy Fraś. W latach 2000 - 2011 był Dyrektorem Wydziału Edukacji, Kultury i Sportu Starostwa Powiatowego w Chrzanowie. W roku 2011 podjął pracę jako sekretarz Gminy Kęty. Dziś żegnamy naszego długoletniego współpracownika, fachowca, ale przede wszystkim dobrego człowieka.

Na zawsze zostanie w naszej pamięci

Uroczystości pogrzebowe odbęda się w dniu 4 kwietnia br.
o godzinie 12:30.

Wyprowadzenie zwłok  nastąpi z Kaplicy Pogrzebowej przy Cmentarzu Komunalnym w Oświęcimiu, ul. Wiklinowa 5, skąd orszak żałobny przejdzie do Kościoła, gdzie odbędzie się msza żałobna.

Pamiętajmy o tych chwilach
choć pamięć ulotną jest.