Podsumowanie konferencji

W dniu 10 kwietnia 2013 r. w Powiatowym Centrum Kształcenia Ustawicznego w Chrzanowie odbyła się konferencja "Kształcenie zawodowe odpowiedzią na potrzeby pracodawcy" zorganizowana przez Starostę Chrzanowskiego  oraz dyrektora PCKU w Chrzanowie.

Podsumowanie konferencji

Zaproszeni na nią zostali pracodawcy z terenu powiatu chrzanowskiego. Jej celem było przedstawienie możliwości jakie daje kształcenie zawodowe zarówno dla pracownika jak i dla pracodawcy. Przedstawione zostały także możliwe płaszczyzny współpracy pracodawców z Powiatowym Centrum Kształcenia Ustawicznego w Chrzanowie.