BEZPŁATNE SEMINARIUM DLA MIESZKAŃCÓW POWIATU CHRZANOWSKIEGO

Zapraszamy mieszkańców powiatu chrzanowskiego na kolejne bezpłatne seminarium organizowane w ramach projektu „Świadomy Obywatel Powiatu Chrzanowskiego”. Seminarium odbędzie się 16 maja (czwartek) 2013 roku w sali wykładowej Powiatowego Centrum Kształcenia Ustawicznego w Chrzanowie przy ul. Focha 3 o godzinie 14:00. Tematem seminarium są „PRAWA I OBOWIĄZKI OBYWATELA W PROFILAKTYCE PRZECIWNOWOTWOROWEJ”.

BEZPŁATNE SEMINARIUM  DLA MIESZKAŃCÓW POWIATU CHRZANOWSKIEGO

Wykład będzie uwzględniał następujące zagadnienia:

Czym rak różni się od nowotworu? W jaki sposób powstaje?

Ile lat się tworzy? Czy istnieją skuteczne metody zapobiegania?

Na czym polega profilaktyka?

Jakie badania przysługują nam jako obywatelom w ramach refundowanej z budżetu diagnostyki?

Jak się odżywiać?