Małpoloski Festiwal Innowacji - Zaproszenie

Agencja Rozwoju Małopolski Zachodniej S.A. w Chrzanowie organizuje w powiecie chrzanowskim 2 wydarzenia w ramach tegorocznego Małopolskiego Festiwalu Innowacji

Małpoloski Festiwal Innowacji - Zaproszenie

Pierwsze z nich to konferencja dla potencjalnych inwestorów promująca Strefy Aktywności Gospodarczej w Trzebini – korzyści dla przedsiębiorców oraz dostępne i planowane wsparcie przedsiębiorczości, w tym innowacji, w regionie.

Wydarzenie organizowane przez ARMZ S.A. we współpracy z Gminą Trzebinia oraz z udziałem regionalnych IOB - Krakowski Park Technologiczny SSE, Małopolska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A., Małopolskie Centrum Przedsiębiorczości, Centrum Transferu Technologii Politechniki Krakowskiej.

Konferencja pn: „Strefy nowych możliwości" odbędzie się w poniedziałek 3 czerwca w godz. 15.00 – 17.30 w Dworze Zieleniewskich w Trzebini (ul. Piłsudskiego 47a).

Drugie wydarzenie to seminarium informacyjne dla przedsiębiorców i osób zamierzających rozpocząć działalność gospodarczą, promujące ofertę Centrum Wspierania Biznesu ARMZ S.A. i lokalnych IOB.

Zostaną zaprezentowane m.in.: dostępne oraz planowane formy wsparcia dla sektora MŚP - informacja, doradztwo, szkolenia oraz instrumenty finansowe, w tym dla przedsięwzięć innowacyjnych.

Spotkanie organizowane przez ARMZ S.A. we współpracy z Powiatowym Urzędem Pracy w Chrzanowie, Chrzanowską Izbą Gospodarczą oraz Punktem Informacyjnym Funduszy Europejskich UMWM w Chrzanowie.

Seminarium pn: „Centrum Wspierania Biznesu – klucz do firmy sukcesu!" odbędzie się w piątek 7 czerwca w godz. 13.00 – 15.30 w siedzibie ARMZ S.A. – Chrzanów ul. Grunwaldzka 5 (sala konferencyjna III piętro).

Podczas każdego z w/w wydarzeń możliwe będzie skorzystanie z indywidualnych konsultacji.

Serdecznie zapraszamy do udziału!

Do POBRANIA:

Dodatkowe informacje na stronie www.armz.pl w zakładce „aktualności”, w Lokalnym Portalu Gospodarczym cwb.armz.pl oraz na stronie UM Trzebinia www.trzebinia.pl