Dzień Dziecka w Powiatowym Ośrodku Wsparcia Dziecka i Rodziny

Dzień Dziecka w Powiatowym Ośrodku Wsparcia Dziecka i Rodziny rozpoczął się 31 maja o godz. 10:30. To właśnie wtedy Starosta Chrzanowski Pan Adam Potocki przekazał na ręce dyrektora Ośrodka kluczyki do busa marki Ford Transit.

Dzień Dziecka w Powiatowym Ośrodku Wsparcia Dziecka i Rodziny

Wychowankowie Placówki z radością przyjęli prezent i specjalnie dla Pana Starosty zorganizowali występ artystyczny oraz upiekli ciasto. Oczywiście już tego samego dnia auto pojechało w pierwszą oficjalną wycieczkę do Alwerni. Warto jeszcze wspomnieć o konkursie na nazwę  busa, o którego wynikach poinformujemy po jego rozszczygnięciu.

Bus przeznaczony jest dla 18 osób. Do tej pory samochód był użytkowany przez Starostwo oraz Dom Pomocy Społecznej w Płazie.