Zapraszamy na Piknik Rodzinny

Z okazji 20-lecia działalności Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie 8 czerwca na krakowskich Błoniach odbędzie się Piknik Rodzinny. Powiat chrzanowski będzie prezentował się wspólnie z gminami: Babice, Libiąż, Alwernia oraz Trzebinia na stoisku pod wspólną nazwą ZIEMIA CHRZANOWSKA.

Zapraszamy na Piknik Rodzinny

Na naszym stoisku będzie można degustować potrawy przygotowane przez Stowarzyszenie Nasze Psary – zupa kapuścianka oraz Restaurację Stare Mury – Ziemniaki po cabańsku.

Organizatorzy zapewniają moc atrakcji w postaci konkursów, gier, występów artystycznych oraz pokazów służb specjalnych.