Pszczelarze spotkali się w Wygiełzowie

4 sierpnia w Nadwiślańskim Parku Etnograficznym w Wygiełzowie po raz 14-ty odbyło się Powiatowe Święto Miodu.

Pszczelarze spotkali się w Wygiełzowie

Wręczono dyplomy i nagrody za najładniejsze pasieki w powiecie. Miejscowe Koło Gospodyń Wiejskich w Babicach zaprezentowało repertuar artystyczny związany z pszczelarstwem. Dla dzieci zorganizowano konkurs plastyczny, który prowadziła kustosz muzeum Agnieszka Oczkowska. Można było nabyć także na kilku stoiskach produkty lokalnych pszczelarzy. Sponsorem Święta Miodu było Starostwo Powiatowe w Chrzanowie.

Tekst i zdjęcia Krzysztof Hudzik – Stowarzyszenie Polskich Mediów

Więcej zdjęć na Facebooku