Akcja krwiodawstwa

Komenda Powiatowa PSP w Chrzanowie serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w akcji honorowego krwiodawstwa. Każdy może pomóc potrzebującym poprzez oddanie krwi, a także sprawdzić stan swojego zdrowia i przy okazji otrzymać upominek!

Akcja krwiodawstwa

Zapraszamy we środę, 14 sierpnia br. w godzinach 11:00 – 15:00 przy parkingu Centrum Handlowego MAX w Chrzanowie, ul. Trzebińska 40. W tym dniu pobierania krwi oraz rejestracja niespokrewnionych dawców szpiku odbędzie się w specjalnym autobusie Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Krakowie.