Zapraszamy na seminarium

Zapraszamy mieszkańców powiatu chrzanowskiego na kolejne bezpłatne seminarium organizowane w ramach projektu "Świadomy Obywatel Powiatu Chrzanowskiego".

Zapraszamy na seminarium

Seminarium odbędzie się 14 listopada 2013 roku w sali wykładowej Powiatowego Centrum Kształcenia Ustawicznego w Chrzanowie przy ul. Focha 3 o godzinie 16.00

Temat seminarium to:

" PRACOWNIK NA EMERYTURZE - PRZEWODNIK DLA SENIORA"

Wykład będzie uwzględniał następujące zagadnienia:

1. Zasady przyznawania świadczeń. 2. Praca i prowadzenie działalności gospodarczej na emeryturze/rencie. 3. Różne formy umów o świadczenie pracy w świetle ubezpieczeń społecznych.4. Zawieszalność świadczeń w związku z osiagnięciem dochodu.5. Ubezpieczenie zdrowotne.

Seminarium poprowadzi Pani Łucja Proksa i Pani Anna Zemła

WSTEP WOLNY!!!