Mętków zaprasza na VII Koncert Papieski

Fundacja Barka w Mętkowie i parafia p.w. Matki Boskiej Częstochowskiej zapraszają na VII Koncert Papieski "Trudno nie wierzyć w nic" pod patronatem ks. kardynała Stanisława Dziwisza, arcybiskupa metropolity Archidiecezji Krakowskiej, marszałka Marka Sowy, starosty Adama Potockiego i wójta Babic Radosława Warzechy.

Mętków zaprasza na VII Koncert Papieski

Koncert zaplanowano na 25 listopada po nabożeństwie o godz. 18. Wystąpi zespół "Raz, dwa, trzy". Imprezę poprowadzi Rafał Jędrzejczyk.

Od 2003 roku w kościele z Niegowici wystąpili: Grzegorz Turnau, Mieczysław Szcześniak, Stanisław Sojka, Eleni, Alicja Majewska i Irena Santor.

Urząd Marszałkowski w Krakowie

Starostwo Powiatowe w Chrzanowie