Powiat otrzymał certyfikat „Samorządowy Lider Edukacji”

27 listopada w auli Collegium Novum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie odbyło się uroczyste spotkanie podsumowujące tegoroczną edycję Ogólnopolskiego Programu Certyfikacji Gmin i Powiatów Rzeczpospolitej Polskiej „Samorządowy Lider Edukacji”.

Powiat otrzymał certyfikat „Samorządowy Lider Edukacji”

Już po raz trzeci przedstawiciele samorządów z całej Polski odebrali dokumenty poświadczające pozytywny wynik postępowania akredytacyjnego przeprowadzonego przez zespół ekspertów Fundacji Rozwoju Edukacji i Szkolnictwa Wyższego.

Certyfikaty „Samorządowy Lider Edukacji” trafiły do 52 gmin i powiatów (w tym do powiatu chrzanowskiego), które – w opinii ekspertów - wyróżniają się osiągnięciami w dziedzinie rozwoju oświaty, propagowaniu wysokich standardów edukacyjnych i budowaniu podstaw gospodarki wiedzy na poziomie lokalnym.

Czytaj więcej na stronie www.fundacja-edukacja.org.pl