„Wspieramy Twój Biznes” – spotkanie informacyjne dla przedsiębiorców oraz osób planujących otwarcie firmy

Zarząd Agencji Rozwoju Małopolski Zachodniej S.A. w Chrzanowie, we współpracy z Punktem Informacyjnym Funduszy Europejskich Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego oraz Powiatowym Urzędem Pracy w Chrzanowie zapraszają na spotkanie informacyjne dla przedsiębiorców oraz osób planujących założenie własnej działalności gospodarczej na temat dostępnych w naszym województwie funduszy europejskich, w tym w szczególności środków zwrotnych.

„Wspieramy Twój Biznes” –  spotkanie informacyjne dla przedsiębiorców oraz osób planujących otwarcie firmy

Spotkanie jest skierowane do przedsiębiorców i osób planujących założenie działalności gospodarczej z terenu Małopolski Zachodniej.

Spotkanie odbędzie się 27 maja 2014r., w Chrzanowie, w budynku Agencji Rozwoju Małopolski Zachodniej S.A, ul. Grunwaldzka 5, 32-500 Chrzanów, III piętro, pok. 203, w godzinach 13.00-16.00.

Po zakończeniu prezentacji poszczególnych tematów spotkania, uczestnicy spotkania będą mieli możliwość odbycia bezpłatnych indywidualnych konsultacji.

Strefy nowych możliwości” –  konferencja dla przedsiębiorców oraz osób planujących otwarcie firmy

Zarząd Agencji Rozwoju Małopolski Zachodniej S.A. w Chrzanowie, we współpracy z Burmistrzem Miasta Trzebinia zapraszają na Konferencję pn: „Strefy nowych możliwości” dla przedsiębiorców oraz osób planujących założenie własnej działalności gospodarczej. W ramach konferencji zostaną zaprezentowane korzyści dla przedsiębiorców w Strefie Aktywności Gospodarczej oraz dostępne i planowane w nowej perspektywie finansowej na lata 2014 - 2020. wsparcie przedsiębiorczości, w tym innowacji, w regionie.

Konferencja odbędzie się w ramach Małopolskiego Festiwalu Innowacji 2014, 28 maja 2014r., w Trzebini, ul. Piłsudskiego 47a Dwór Zieleniewskich, godz. 14.00 – 17.00

Serdecznie zapraszamy!