Powiatowy Dom Pomocy Społecznej w Płazie ma 60 lat

30 maja na terenie Zespołu Pałacowo - Parkowego w Płazie odbyły się uroczystości związane z rocznicą 60 – lecia powstania Domu Pomocy Społecznej w Płazie oraz nadania imienia Adama Starzyńskiego, byłego właściciciela.

Powiatowy Dom Pomocy Społecznej w Płazie ma 60 lat

Fot. Pamiątkowe zdjęcie podczas obchodów 60-lecia Powiatowego Domu Pomocy Społecznej w Płazie

Dyrektor Kazimiera Żmudzińska wręczyła pamiątkowe statuetki za lata współpracy starostom poprzednich kadencji, włodarzom gmin Chrzanów i Babice, kierownikom jednostek ratunkowych, sponsorom i przyjaciołom placówki.

W trakcie obchodów otwarto odnowiony gazon z fontanną. Jubileusz uświetnił występ "Kurtyny", w której grają mieszkańcy Powiatowego Domu Pomocy Społecznej w Płazie. Niespodzianką dla dyrektor Kazimiery Żmudzińskiej był wiersz ułożony przez pracowników, a zaskoczeniem dla mieszkańców jubileuszowy tort.

GALERIA ZDJĘĆ NA FACEBOOKU