Podświetlenie linków Zmień odstęp między akapitami Zmień odstęp między wierszami Zmień odstęp między słowami Zmień odstęp między literami Normalna wielkość czcionki Duża wielkość czcionki Bardzo duża wielkość czcionki Zmień kontrast

Akrobaci UMKS- PMOS Chrzanów Mistrzami Polski Juniorów Młodszych

W dniach 13-15 czerwca 2014 w Zielonej Górze nasi akrobaci brali udział w  Mistrzostwach Polski Juniorów Młodszych, zdobywając na tej imprezie grad medali.

- Drużynowe Mistrzami Polski w skokach na trampolinie do lat 12 zdobyli:  Jakub Błazenek, Mateusz Drobiński oraz Wiktor Starczyński (wszyscy mają po 10 lat).

- Mistrzostwo Polski w skokach na ścieżce do lat 12 zdobył Wiktor Starczyński, natomiast jego kolega klubowy Mateusz Drobiński (Mistrz Polski 2013) zajął 12 miejsce pechowo wykonując 2 układy.

- brązowy medal do lat 15 w skokach na ścieżce zdobył Damian Wikar.

- brązowy medal w trampolinie synchronicznej do lat 14 zdobyły Julia Wróblewska i Julia Kowalik

- brązowy medal w trampolinie synchronicznej do lat 12 zdobyli Wiktor Starczyński i Jakub Błazenek.
W punktacji drużynowej klubów we wszystkich konkurencjach UMKS-PMOS Chrzanów zajął 5 miejsce zdobywając 38 punktów. W punktacji drużynowej skoków na trampolinie zajęliśmy 4 miejsce, w punktacji drużynowej skoków na ścieżce 3 miejsce. W klasyfikacji województw wywalczyliśmy puchar za 3 miejsce. Nasze województwo reprezentowały kluby UMKS - PMOS Chrzanów, PTG "Sokół" Kraków oraz "Korona" Olkusz.

Jest to jak do tej pory największy sukces naszego Ośrodka w imprezie rangi Mistrzostw  Polski osiągnięty pracą trenera Marka Starczyńskiego którego wspomagają Jolanta Szlęzak, Katarzyna Matyja i Ada Wójcik.

Komplet wyników  naszych zawodników:

Trampolina

Drużynowe skoki na trampolinie w klasie III:
1 miejsce - (UMKS-PMOS Chrzanów)
5 miejsce - Julia Uchto, Amelia Uchto, Zuzanna Cebula, Wiktoria Włoczewska (UMKS-PMOS Chrzanów)