Wspaniała strażacka uroczystość

4 lipca br. w Skansenie w Wygiełzowie odbył się VIII Powiatowy Dzień Strażaka. Uroczystość ta była szczególna, gdyż podczas niej nadany został sztandar dla Związku Ochotniczych Straży Pożarnych w Chrzanowie. To piękne strażackie spotkanie było także okazją do uhonorowania najbardziej zasłużonych strażaków. Wręczone zostały odznaczenia, wyróżnienia oraz awanse.

Wspaniała strażacka uroczystość

Była to także wspaniała sposobność do przekazania Druhom OSP Luszowice samochodu pożarniczego. Całość uświetniła orkiestra dęta Zakładu Górniczego Janina z Libiąża. Po części oficjalnej nie zabrakło wspólnej zabawy, spotkań i rozmów.

Na uroczystości przybyli między innymi: przedstawiciele władz samorządowych szczebla wojewódzkiego, powiatowego oraz gminnego, Komendy Wojewódzkiej Państwowej Straży w Krakowie oraz sąsiednich Komend Powiatowych PSP ,  Ochotniczych Straży Pożarnych, Policji, zaprzyjaźnionych zakładów pracy oraz sympatycy i przyjaciele straży pożarnej.

OBSZERNY FOTOREPORTAŻ Z UROCZYSTOŚCI ( FACEBOOK )