Zaplanuj sobotę ze strażakami ochotnikami

20 września na chrzanowskim osiedlu Młodości będzie widowiskowo za sprawą strażaków ochotników i drużyn młodzieżowych, które wezmą udział w X Powiatowych Zawodach Sportowo-Pożarniczych. W programie m.in. sztafeta pożarnicza z przeszkodami i ćwiczenia bojowe. Wydarzenie połączono z piknikiem rodzinnym z okazji 30-lecia miejscowej Szkoły Podstawowej nr 8.

Zaplanuj sobotę ze strażakami ochotnikami

W ramach szkolnego jubileuszu wystąpią uczniowie i absolwenci „ósemki”. Mieszkańcy, którzy zdecydują się spędzić sobotę na boisku przy ul. Pogorskiej skosztują grochówki strażackiej i potraw z grilla. Dodatkowe atrakcje przyszykowano także dla najmłodszych. Dzieci będą mogły pobawić się na placu zabaw, pomalować twarze, wziąć udział w konkursie rodzinnym „Moja rodzina wie wszystko” i plastycznym „Jestem zdrowy i bezpieczny”.

Organizatorami imprezy są: gmina Chrzanów, Starostwo Powiatowe w Chrzanowie, Zarząd Oddziału Powiatowego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP w Chrzanowie, Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Chrzanowie i Zespół Szkół nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi w Chrzanowie.

Partnerzy: Urząd Miejski w Alwerni, Urząd Gminy Babice, Urząd Miejski w Libiążu, Urząd Miasta w Trzebini.

Startujemy o godz. 9! Zapraszamy!