Homo Homini zwycięzcą w konkursie

Hospicjum domowe w Chrzanowie – Filia Hospicjum Homo – Homini im. Św. Brata Alberta w Jaworznie otrzymało nagrodę "Optimo Modo"W najlepszy sposób” – dla organizacji pozarządowej wyróżniającej się w działaniach na rzecz społeczności lokalnej, prowadzącej działalność na terenie powiatu chrzanowskiego  z rąk starosty podczas "Ziemnniaczyska" pod Lipowcem (na zdjęciu).

Homo Homini zwycięzcą w konkursie

Wyróżnieni w tym konkursie otrzymali pamiątkowe dyplomy i tabliczki podczas III Powiatowego Forum Organizacji Pozarządowych, które odbyło się 12 września. Były to:  Stowarzyszenie CISiR, Stowarzyszenie Emerytów Rencistów i Inwalidów Przyjaźń w Żarkach, Regionalne Stowarzyszenie Diabetyków w Chrzanowie, Stowarzyszenie Amazonki Ziemi Chrzanowskiej, Stowarzyszenie Przyjaciół „NIE BĄDŹ SAM” w Żarkach, Towarzystwo Przyjaciół Domu Pomocy Społecznej w Płazie, Stowarzyszenie Ziemi Lipowieckiej. Ochotnicza Straż Pożarna w Rozkochowie, Stowarzyszenie Emerytów i Rencistów „Wesoła Jesień” w Zagórzu.

ZOBACZ GALERIĘ ZDJĘĆ NA FACEBOOKU