Bezpłatny parking przy ul. Focha otwarty

Dobiegła końca budowa parkingu przy Powiatowym Centrum Kształcenia Ustawicznego w  Chrzanowie przy ul. Focha 3. Parking mieści 65 samochodów.

Bezpłatny parking przy ul. Focha otwarty

W ramach zagospodarowania terenu przy Powiatowym Centrum Kształcenia Ustawicznego w Chrzanowie utworzono 65 miejsc parkingowych, w tym 5 dla osób niepełnosprawnych. Przewidziano także miejsca dla rowerów. W ramach inwestycji nasadzono nowe drzewa i krzewy, wyznaczono alejki spacerowe oraz przygotowano miejsca gdzie będzie można usiąść i odpocząć.

Inwestorem robót był powiat chrzanowski.

Parking jest ogólnodostępny i bezpłatny. Zapraszamy do korzystania.

Zobacz galerię zdjęć  - facebook