Od 1 kwietnia zmiana czasu pracy Starostwa Powiatowego w Chrzanowie

1 kwietnia w Starostwie Powiatowym zmieniono czas pracy urzędników. Wynika to z przeprowadzonej analizy częstotliwości przyjęć i obsługi petentów oraz interesantów w poniedziałki i czwartki według poprzedniego czasu pracy, który obowiązywał przez okres dziewięciu miesięcy.

Od 1 kwietnia zmiana czasu pracy Starostwa Powiatowego w Chrzanowie

Dotychczasowe przyjęcia stron wykazały celowość funkcjonowania urzędu w poniedziałki do godziny 17.00, natomiast bezzasadna okazała się praca urzędu w czwartki pomiędzy godziną 15.00 a 17.00 z powodu braku stron.
Biorąc pod uwagę powyższe, w celu zapewnienia pełnej obsługi stron urzędu, od dnia 01.04.2015r. czas pracy w

Starostwie Powiatowym w Chrzanowie ulega zmianie w następujący sposób:
Poniedziałki od godziny 7.00 – 17.00
wtorki, środy, czwartki od godziny 7.00 – 15.00
piątki od godziny 7.00 – 13.00

Wydział Komunikacji i Paszportów  będzie przyjmował Strony w następujących godzinach:
Poniedziałki od godziny 7.15 – 16.30
wtorki, środy, czwartki od godziny 7.15 – 14.30