Seniorzy bawili się w Libiążu

Blisko tysiąc osób w chustach harcerskich biesiadowało 22 października w hali sportowej w Libiążu.

Seniorzy bawili się w Libiążu

Imprezę pod hasłem "Obóz harcerski" prowadził Piotr Ciuła z miejscowym chórem Canticum Canticorum. Gwiazdą tegorocznego święta seniora była Halina Frąckowiak. Podczas spotkania wręczono dyplomy z okazji 55-lecia działalności Oddziału Rejonowego Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Chrzanowie. Zabawę zorganizowało Starostwo Powiatowe w Chrzanowie. Pomagały gminy, LCK, MOKSiR i ZK KM.

GALERIA ZDJĘĆ NA FACEBOOKU