Dni Otwarte Funduszy Europejskich w maju

Zapraszamy do udziału w III edycji ogólnopolskiej akcji promocyjnej Dni Otwarte Funduszy Europejskich, która odbędzie się w terminie 12 -15 maja.

Dni Otwarte Funduszy Europejskich w maju

Koordynatorem akcji jest Ministerstwo Rozwoju we współpracy z Urzędem Marszałkowskim Województwa Małopolskiego, a przede wszystkim z  Państwem – realizatorami projektów współfinansowanych ze środków Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007- 2013. Bez Państwa zaangażowania taka akcja w ogóle nie byłaby możliwa.

Aby wziąć udział w III edycji Dni Otwartych, wystarczy bezpłatnie „otworzyć” swój projekt mieszkańcom regionu, pokazać miejsca na co dzień niedostępne, zaproponować zniżki na oferowane przez Państwa usługi lub  przygotować inne atrakcje przynajmniej na jeden dzień w okresie od 12 do 15 maja 2016 r. Dzięki udziałowi w Dniach Otwartych uzyskają Państwo możliwość dodatkowej promocji projektu i staną się uczestnikami ogólnopolskiej akcji organizowanej pod jednym, wspólnym szyldem.

Instytucja koordynująca będzie zachęcać do udziału w Dniach Otwartych poprzez ogólnopolską kampanię promocyjną oraz relację w mediach ogólnopolskich z niektórych wydarzeń. Dodatkowo, wszystkie wydarzenia zostaną przedstawione na stronie: www.dniotwarte.eu , a projektodawcy otrzymają pakiety gadżetów promocyjnych.

W przypadku zainteresowania udziałem w Dniach Otwartych, zachęcamy Państwa do wypełnienia elektronicznego formularza zgłoszeniowego na stronie akcji: www.dniotwarte.eu (aktywnego od 5 do 22 kwietnia br.).

W razie pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt:

Anna Kwaśniak mail: anna.kwasniak@umwm.pl; tel. 12.29 90 808

Anna Ruchała mail: anna.ruchala@umwm.pl ; tel. 12 29 90 813