Weź udział w konkursie "Sukces zaczyna się od stypendium"

Jesteś byłym lub byłeś obecnym stypendystą? Weź udział w konkursie „Sukces zaczyna się od stypendium” i zdobądź czytnik e-booków!

Weź udział w konkursie "Sukces zaczyna się od stypendium"

Stypendia mogą pomóc w rozwoju, w podjęciu ważnych decyzji edukacyjnych, w spełnianiu marzeń. Pozwalają też poznać ciekawych ludzi i realizować wymarzone projekty. Pokaż, co Tobie dało uzyskanie stypendium, tworząc krótki film lub fotokast, inspirujący innych.

Konkurs „Sukces zaczyna się od stypendium” skierowany jest do byłych i obecnych stypendystów programów stypendialnych krajowych lub zagranicznych., organizowanych przez fundacje, stowarzyszenia, firmy, jednostki samorządu terytorialnego i uczelnie wyższe, a także finansowanych z funduszy europejskich lub budżetu państwa.

Wśród nadesłanych prac konkursowych najlepsze będą nagrodzone czytnikami e-booków. Termin zgłoszeń mija 14 października 2016 r. o godzinie 12:00.

Formularz karty zgłoszenia jest dostępny do pobrania na stronie http://www.mojestypendium.pl/konkurs-sukces-zaczyna-sie-od-stypendium/.

W karcie zgłoszenia należy podać link do zamieszczonego w Internecie filmiku/fotokastu.

Szczegóły konkursu, w tym kryteria oceny prac można znaleźć w regulaminie dostępnym na stronie mojestypendium.pl.

Organizatorem Konkursu jest Fundacja Dobra Sieć. Partnerem Konkursu jest Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności.

***

Fundacja Dobra Sieć została założona w maju 2009 r przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce. Początki FDS to dwa zasadnicze programy: Moje Stypendium i E-wolontariat, które z czasem zaowocowały powstaniem wielu innych działań. Najważniejszym naszym celem jest rozwój wiedzy o stypendiach i e-wolontariacie oraz promocja nowych technologii jako narzędzia wzmocnienia społeczeństwa obywatelskiego i zaangażowania społecznego w Polsce.

Kontakt:

Fundacja Dobra Sieć