Powiat wyremontował libiąską halę sportową - zobacz film

9 listopada uroczyście otwarto po kapitalnym remoncie halę sportową Zespołu Szkół w Libiążu. ZOBACZ FILM.

Powiat wyremontował libiąską halę sportową - zobacz film

Zakres prac remontowych obejmował remont schodów wejściowych wraz z zadaszeniem, korytarza wraz z szatniami, termomodernizację budynku (wymiana stolarki okiennej i drzwiowej, docieplenie ścian zewnętrznych). Wykonano ponadto oświetlenie w hali i zamontowano wentylację.

Wykonawcami prac były dwie firmy: TITAN LUX Sp. z o.o. w Libiążu oraz MARWENT s.c w Świerklańcu. Łączna wartość inwestycji to 2.300.000,00 zł brutto. Powiat chrzanowski był inwestorem. Przeznaczył z budżetu powiatu  1.328.504,58zł brutto, a gmina Libiąż zadeklarowała przekazanie 100.000,00 zł brutto.

Dofinansowanie inwestycji z Ministerstwa Sportu i Turystyki w ramach programu „Modernizacja Infrastruktury Sportowej” wyniosło 854 700,00 zł netto.

ZOBACZ GALERIĘ ZDJĘĆ NA FB