Mieszkańcy wysłuchali najpiękniejszych kolęd i pastorałek w ciekawej aranżacji

Za nami noworoczny koncert kolęd w wykonaniu Chóru Dziecięcego i solistów Opery Krakowskiej Magdaleny Brylak i Michała Kutnika przy akompaniamencie kameralnej orkiestry smyczkowej Opery Krakowskiej pod batutą Marka Kluzy.

Mieszkańcy wysłuchali najpiękniejszych kolęd i pastorałek w ciekawej aranżacji

Koncert pod patronatem burmistrza i starosty chrzanowskiego odbył się 5 stycznia w kościele p.w. św. Mikołaja w Chrzanowie.
Mieszkańcy wysłuchali najpiękniejszych kolęd i pastorałek w ciekawej aranżacji. Wśród solistów Chóru Dziecięcego wystąpił chrzanowianin Łukasz Skowroński. Wydarzenie to odbyło się przy wsparciu powiatu chrzanowskiego, gminy Chrzanów, Miejskiego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji w Chrzanowie, parafii p.w. św. Mikołaja w Chrzanowie oraz sponsorów.