Wybrano najlepszą jednostkę OSP na Ziemi Chrzanowskiej

Zakończył się Plebiscyt Tygodnika „Przełom”, który wyłonił najlepszych strażaków ochotników.

Wybrano najlepszą jednostkę OSP na Ziemi Chrzanowskiej

25 stycznia w sali teatralnej MOKSiR w Chrzanowie odbyła się uroczysta Gala, podczas której ogłoszono zwycięzców i wręczono statuetki.
W plebiscycie wzięły udział jednostki ochotniczych straży pożarnych z pięciu gmin powiatu chrzanowskiego oraz z gmin Krzeszowice (pow. krakowski) i Chełmek (pow. oświęcimski).
Spośród 47 formacji najlepszą okazała się jednostka OSP Chrzanów, na którą oddano 6 110 głosów.
Patronat nad plebiscytem objął m.in. Starosta Chrzanowski Janusz Szczęśniak, który uroczyście ogłosił zwycięzcę.
W części artystycznej finałowej Gali wystąpiła krakowska artystka Marta Bizoń. Nie zabrakło tortu dla zwycięzcy plebiscytu. Były gratulacje, pamiątkowe zdjęcia i toast.