Powierzenie stanowisk dyrektorom szkół powiatowych

Dnia 8 czerwca 2018 r. w Starostwie Powiatowym w Chrzanowie miało miejsce wręczenie powierzeń stanowisk dyrektorom szkół, dla których organem prowadzącym jest Powiat Chrzanowski.

Powierzenie stanowisk dyrektorom szkół powiatowych

W jednej ze szkół, Zespole Szkół Techniczno – Usługowych w Trzebini, nastąpiła zmiana na stanowisku dyrektora – Pana Marka Łazickiego, dotychczasowego dyrektora, zastąpi od 1 września 2018 r. wieloletni nauczyciel tejże szkoły, Pan Piotr Brzózka. W dwóch pozostałych szkołach na stanowiskach pozostają: w Zespole Szkół Ekonomiczno – Chemicznych  w Trzebini – Pani Renata Bębenek, a w Powiatowym Centrum Kształcenia Ustawicznego w Chrzanowie – Pani Małgorzata Bigaj.