Dzień Seniora z ZUS

W czwartek, 26 października seniorzy z powiatu chrzanowskiego spotkali się na sali MOKSiR przy ul. Sokoła, by wspólnie świętować Dzień Seniora z ZUS.

Dzień Seniora z ZUS

Na gości czekała moc atrakcji. Od wykładów ekspertów z Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, Policji, Rzecznika Praw Konsumentów po występy artystyczne. Można było wykonać pomiar ciśnienia krwi, skorzystać z indywidualnych konsultacji i napić się kawy lub herbaty. Starosta Chrzanowski Janusz Szczęśniak w towarzystwie Wicestarosty Krzysztofa Kasperka i Burmistrza Chrzanowa Ryszarda Kosowskiego wręczyli Seniorom zrzeszonym w Polskim Związku Emerytów i Rencistów dyplomy.