Podziękowania i gratulacje podczas ostatniej sesji Rady Powiatu Chrzanowskiego V kadencji

Dziękuję kolegom radnym za pracę, za podejmowane inicjatywy, za dyskusje i niekiedy trudne rozmowy, które były prowadzone z myślą o rozwoju powiatu chrzanowskiego. W mijającej kadencji wiele udało się zrobić, m.in. zmodernizowaliśmy drogi powiatowe i wyremontowaliśmy halę sportową w Libiążu. Jednak wiele jeszcze pozostało do zrobienia. Jestem przekonany, że nowy samorząd powiatowy będzie twórczo kontynuować działania służące rozwojowi powiatu – mówił Janusz Szczęśniak, starosta chrzanowski podczas ostatniego posiedzenia Rady Powiatu Chrzanowskiego V kadencji, które odbyło się 7 listopada.

Fot. Przewodniczący klubu opozycyjnego radny Adam Potocki dziękuje staroście Januszowi Szczęśniakowi za 4 lata współpracy

Podczas sesji dyrektor Szpitala Powiatowego w Chrzanowie przedstawił program naprawczy lecznicy na lata 2018-2020. Starosta wręczył nagrody dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych prowadzonych przez powiat chrzanowski. Przedstawiono również sprawozdanie z pracy rady i komisji w 2018 roku.

Listopadowe posiedzenie  Rady Powiatu Chrzanowskiego odbyło się po wyborach samorządowych. Nowa rada będzie po raz pierwszy obradować 22 listopada. Tego dnia nowi radni będą składać ślubowanie.