Awans zawodowy Sylwii Bożek, nauczycielki SOSW w Chrzanowie

Pani Sylwia Bożek, nauczycielka Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Chrzanowie otrzymała stopień awansu zawodowego nauczyciela mianowanego.

Awans zawodowy Sylwii Bożek, nauczycielki SOSW w Chrzanowie

Uroczyste ślubowanie złożyła w piątek, 30 sierpnia w obecności: Andrzeja Urygi, Starosty Chrzanowskiego, Bartłomieja Gębali, Wicestarosty, Ewy Jędrysik, Członka Zarządu Powiatu Chrzanowskiego, Ewy Szydłowskiej-Koryczan, Dyrektora Wydziału Edukacji, Kultury i Sportu oraz Jerzego Walczaka, Dyrektora Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów na drodze rozwoju zawodowego nauczyciela.